ОБЕРЕЖНО Шахраї!

Для тих хто шукає роботу за Кордоном!
Сьогодні з’явилася маса посередників, фірм та агентств з працевлаштування за кордоном. Часи настали важкі, робота на батьківщині малооплачувана – це і стало основною причиною пошуку додаткових прибутків наших громадян і, саме собою, це дало поштовх шахраям, недобросовісним фірмам-посередникам, та й власне кому  заманеться заробляти на настільки сьогодні актуальній галузі зарубіжного працевлаштування. Увесь цей недобросовісний контингент намагається лише заробити, але, найчастіше, ніяк не допомогти Вам знайти бажану роботу. Багато претендентів вже стикалися з ситуацією, коли заплативши певну суму посередникам, на жаль, так і не отримували бажаної роботи, або ж запропоновані умови і вакансії взагалі виявлялися абсолютно неприйнятними. Про шахрайство можна писати багато, так як унікальних випадків не злічити. Від банального виманювання грошей за порожні обіцянки до різних схем заниження оплати праці вже за кордоном. Щоб Ви не попалися в різні пастки шахраїв, нечесних агентств або роботодавців ми хочемо дати Вам декілька порад:

  • Всі домовленості намагайтеся закріплювати документально (договори з агентствами, посередниками та роботодавцем)
  • Уважно вивчайте договір, в процесі пошуку роботи і безпосередньо при працевлаштуванні, звертайте увагу, уточнюйте усі умови роботи, весь порядок оплати праці, що роботодавець може відняти із заробітної плати (житло, харчування, проїзд на роботу, одяг, інструмент і т.д.)
  • Контракт з роботодавцем повинен бути переведений на Ваш рідну мову
  • Намагайтеся не зв’язуватися з незнайомими приватними особами, що пропонують послуги працевлаштування, а тим більше не платите їм будь-яких грошей віддалено, хоча б не отримуючи взамін договору послуг тощо.
  • Наявність у агенства документів, ліцензії і т.п. ще не говорить про порядність компанії. Намагайтеся шукати інформацію про неї з відкритих джерел, вивчіть відгуки в інтернеті на тематичних форумах, соц. мережах і т.д. Якщо компанія обманює, вона завжди залишає після себе величезний шлейф негативу в інтернеті, але, при цьому, намагайтеся відрізняти одиничні “вкидання” конкурентів від відгуків реальних людей.
  • Дізнайтеся який реальний рівень зарплат в країні працевлаштування. Обіцянки фантастичних вигод мають дуже насторожувати.
  • Уточнюйте яку саме візу вам відкривають, вона повинна бути з категорії робітничіх. Всі інші варіанти і обіцянки “переоформити” документи після прибуття, говорить про нелегальність роботи. Ви ризикуєте як мінімум бути депортованим.
  • Не віддавайте свій паспорт нікому ні за яких умов, вимога роботодавця “здати на зберігання” Ваш паспорт – поганий знак.
  • Станьте на облік в Консульстві Вашої країни після прибуття в країну роботи. Це робиться особисто. У разі проблем Консульство надасть Вам захист.
  • Якщо Вас обманули звертайтеся в місцеву поліцію. Ви маєте повне право на захист, якщо перебуваєте в країні на легальних підставах

Дотримуючись цих простих рекомендацій Ви зможете уникнути багатьох проблем в питаннях працевлаштування за кордоном.
Пам’ятайте – Eurojob пропонує тільки офіційне працевлаштування тільки у перевірених роботодавців. Ми також надаємо всебічну підтримку на всіх етапах Вашого працевлаштування за кордоном.